Lietuvos vyrų čempionate pirmaujanti komanda keičiasi po kiekvienų rungtynių! Mūsų klubo komanda iškovojo dvi pergales ir nuo lyderių atsilieka tik vienu tašku.

gerggu

A.Pliadžio nuotrauka

„Pažadus juk reikia tesėti“,-sakė vaikinų komandos kapitonas Tomas Lakštauskas.

„Buvo labai įdomios rungtynės“,-teigė merginų komandos žaidėja Kotryna Kartanovič.

Ir jie abu yra teisūs, nes Lietuvos vyrų čempionate netrūksta intrigos ir kovos nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės.

getg

Kovingas Lietuvos vyrų čempionatas. A.Pliadžio nuotrauka

Mūsų klubo vaikinai savaitgalį iškovojo dvi pergales prieš Širvintų ekipas. Pirmose rungtynėse prieš Širvintų SM komandą, vaikinai nugalėjo rezultatu 3:2 (1:1), paskutinėmis rungtynių minutėmis susikaupę gynybai ir neleidę priešininkams pelnyti įvarčio net ir žaidžiant daugumoje. Kitose rungtynėse prieš „Baltic Champs-Ježvitą“, pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 2:1 mūsų klubo vaikinų naudai, tačiau tai truko neilgai ir priešininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Antrojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus 2:2, tačiau 31 min. po mažojo kampinio Tomas Lakštauskas trečią kartą išvedė komandą į priekį, o 38 min. Edvinas Stankevičius įtvirtino komandos pranašumą. Širvintiškiai 40 min. sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau išsigelbėti nuo pralaimėjimo jau nespėjo. Žuvėdriškiai šventė pergalę rezultatu 4:3. Devyni taškai vaikinams leido pakilti į antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Nuo Šiaulių komandos atsiliekame tik vienu tašku.

VARŽYBŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Artimiausios Lietuvos vyrų čempionato rungtynės įvyks vasario 12 dieną Vilniuje.