Kol vieni sportininkai atostogauja, kita dalis intensyviai ruošiasi Europos čempionatams. Lietuvos U-16 merginų ir vaikinų rinktinės Hockey 5s Europos čempionatuose dalyvaus liepos mėnesį, o jų pasiruošimo etapas jau keliauja į pabaigą. Smagu, kad Žuvėdros klubo nariai taip pat turi galimybę atstovauti savo šalį!

 

ghjkloyhlokjyuri

 
Lietuvos vaikinų U-16 rinktinės pasiruošimo stovykla vyko sintetinės dangos stadione, Širvintose, kurioje komanda dirbo techniniais ir taktiniais aspektais. Fizinis pasiruošimas ir poilsis buvo organizuojamas Antaninės sporto bazėje.
 
 LABAI
Po sunkių treniruočių - maudynės!
 
Vaikinų rinktinė, vadovaujama vyr.trenerio R.Chmeliausko bei Žuvėdros klubo trenerio A.Macijausko Europos čempionate kovos liepos 5-8 dienomis! Vaikinai keliauja į Lenkiją, kur tarp 14 pajėgiausių Europos komandų kovos dėl dviejų kelialapių į PJOŽ Argentinoje.
 
Savo pogrupyje vaikinai susitinka su Lenkijos ir Baltarusijos riedulininkais. Varžybų tvarkaraštį ir rezultatus galite sekti ČIA.
 
_____
 
Lietuvos U-16 merginų komanda savo pasiruošimą, kartu su vyr.treneriu M.Tarasov bei trenerio padejėju T.Lakštausku pradėjo sintetinės dangos stadione Vilniuje. Merginos treniravosi kartu su Lietuvos moterų nacionaline rinktine, treneriais M.Tarasov, V.Vaičeliūnu ir pagal Twinning programą Lietuvoje besisvečiuojančiu aukščiausios Belgijos lygos treneriu Sven van der Most. Komanda pasiruošimo stovyklą tęs Širvintų sintetinės dangos stadione ir Antaninės sporto bazėje.
 
 asfOWIGH
 Merginų treniruočių ištrauka
 
Europos čempionate merginos kovos liepos 12-15 dienomis, Prancūzijoje. Varžybų tvarkaraštį ir rezultatus galite sekti ČIA.
 
 

 

 
 

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Olifėja logo
vostok europe logo opt
CLTF
 plaunu pats logo final 2

Veiklos partneriai

Tauras logo