Artėjantys gimtadieniai

Vasaros metu Vilniaus žolės riedulio stadione pramogauja šios sporto šakos veteranai!

IMG 1595

Žolės riedulio entuziastai - veteranų komandos!

Traptautinis tradicinis vyrų ir moterų veteranų turnyras subūrė Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos komandas ir daugiau nei 100 žolės riedulio entuziastų.

Moterų komandos:
Jungtinė Baltarusijos ir Rusijos veteranių rinktinė
Širvintų "Intos" ZRSK  veteranių komanda
Lietuvos veteranių jungtinė komanda

Moterų turnyre nugalėjo jungtinė Baltarusijos ir Rusijos senjorių rinktinė, 6:0 įveikusi Lietuvos senjorių jungtinę komandą „Panteros“ ir 4:3 - Širvintų „Intą“. Pastaroji komanda antrąją vietą lėmusias rungtynes su tautietėmis laimėjo 8:3.

Geriausiomis moterų komandų žaidėjomis buvo išrinktos Katia Koniuh (Baltarusija), Vaiva Pauliukonytė („Inta“) ir Rasa Buzienė („Panteros“).

Vyrų komandos:
Minsko "Minsk" HC
Gomelio veteranų komanda
Panevėžio "Panevėžys" komanda
Kėdainių raj. veteranų komanda
Vilniaus SK " Ardas - Rudamina"

Vyrų turnyro laimėtojais tapo Gomelio (Baltarusija) riedulininkai, laimėję trejas rungtynes ir su žaidę lygiosiomis 1:1 su panevėžiečiais. Antrąją vietą užėmė Baltarusijos sostinės Minsko atstovai, laimėję trejas rungtynes, bet nusileidę čempionams 2:7.

Treti liko Panevėžio veteranai, kuriems tokią poziciją lėmė pralaimėjimas Minsko komandai 2:3. Ketvirtąją vietą varžybose užėmė Vilniaus „Ardas-Rudamina“, penktąją - Kėdainių veteranai.

Geriausiai vyrų komandų žaidėjais buvo išrinkti Igoris Verušas (Gomelis), Aleksandras Batonas (Minskas), Valentinas Jankevičius (Panevėžys), Tadeušas Lastovskis („Ardas-Rudamina“) ir Aurimas Kantautas (Kėdainiai).