Vasaros metu Vilniaus žolės riedulio stadione pramogauja šios sporto šakos veteranai!

IMG 1595

Žolės riedulio entuziastai - veteranų komandos!

 

 

Traptautinis tradicinis vyrų ir moterų veteranų turnyras subūrė Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos komandas ir daugiau nei 100 žolės riedulio entuziastų.

Moterų komandos:
Jungtinė Baltarusijos ir Rusijos veteranių rinktinė
Širvintų "Intos" ZRSK  veteranių komanda
Lietuvos veteranių jungtinė komanda

 

Moterų turnyre nugalėjo jungtinė Baltarusijos ir Rusijos senjorių rinktinė, 6:0 įveikusi Lietuvos senjorių jungtinę komandą „Panteros“ ir 4:3 - Širvintų „Intą“. Pastaroji komanda antrąją vietą lėmusias rungtynes su tautietėmis laimėjo 8:3.

Geriausiomis moterų komandų žaidėjomis buvo išrinktos Katia Koniuh (Baltarusija), Vaiva Pauliukonytė („Inta“) ir Rasa Buzienė („Panteros“).

Vyrų komandos:
Minsko "Minsk" HC
Gomelio veteranų komanda
Panevėžio "Panevėžys" komanda
Kėdainių raj. veteranų komanda
Vilniaus SK " Ardas - Rudamina"

 

Vyrų turnyro laimėtojais tapo Gomelio (Baltarusija) riedulininkai, laimėję trejas rungtynes ir su žaidę lygiosiomis 1:1 su panevėžiečiais. Antrąją vietą užėmė Baltarusijos sostinės Minsko atstovai, laimėję trejas rungtynes, bet nusileidę čempionams 2:7.

Treti liko Panevėžio veteranai, kuriems tokią poziciją lėmė pralaimėjimas Minsko komandai 2:3. Ketvirtąją vietą varžybose užėmė Vilniaus „Ardas-Rudamina“, penktąją - Kėdainių veteranai.

Geriausiai vyrų komandų žaidėjais buvo išrinkti Igoris Verušas (Gomelis), Aleksandras Batonas (Minskas), Valentinas Jankevičius (Panevėžys), Tadeušas Lastovskis („Ardas-Rudamina“) ir Aurimas Kantautas (Kėdainiai).

 

LŽRF informacija

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Olifėja logo
vostok europe logo opt
CLTF
 plaunu pats logo final 2

Veiklos partneriai

Tauras logo