Žuvėdros klubo sportininkai drąsiai sako - sportuoti yra smagu. Šia žinia dalinomės su 30 jaunų sportininkų iš 5 skirtingų Europos šalių ERASMUS+ „Train with Brain“ projekto metu vykusioje sporto stovykloje. Ir kuo tai pasibaigė? Teko žaisti žolės riedulį vandenyje! Daugiau apie tai - straipsnyje.

 FullSizeRender

 Stovyklos organizatorių šypsenos ir vandens žolės riedulys

VšĮ „Integracijos centras“ Erasmus+ projekto metu organizavo tarptautinę alternatyvaus sporto stovyklą, kurios metu rugpjūčio 7-16 dienomis jaunimas iš Lietuvos, Latvijos, Italijos, Graikijos, Slovėnijos ir Lenkijos turėjo galimybę susipažinti su skirtingomis sporto šakomis, pasikalbėti su Lietuvos sportininkais, išbandyti sportines pramogas.

Žuvėdros klubo atstovė - Ugnė Chmeliauskaitė, šiame renginyje dalyvavo kaip kviestinis svečias. Mūsų klubo sportininkė jauniesiems stovyklos dalyviams pasakojo apie sportavimo teikiamą džiaugsmą ir pristatė žolės riedulio sporto šaką.

14-16 metų vaikai mielai išbandė žolės riedulio triukus - kamuoliuko žongliravimą, perdavimą, metimą. Talentus pastebėti lengva, nes pirmą kartą rankose lazdą laikęs vaikinas jau pirmuoju metimu pataikė tiesiai į ... vandens telkinį! Teko pasitelkti vandens dviračius, kad išgelbėtume žolės riedulio kamuoliuką. Ir dar ne bet kokį, o iš Olimpinių žaidynių!

 FullSizeRender 1

Žolės riedulio kamuoliuko gelbėjimo misija

Žolės riedulio pamokos pasibaigė šlapiai, nes ne tik vandens telkinys, bet ir vandens balionai buvo pasitelkti žaidimams.

Daugiau apie projektą skaitykite čia: www.trainwbrain.com

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Olifėja logo
vostok europe logo opt
CLTF
 plaunu pats logo final 2

Veiklos partneriai

Tauras logo