Žuvėdros klubo sportininkai ir treneriai vėl keliavo į treniruotę Kaltinėnuose, kurioje kartu su vietine bendruomene žaidė žolės riedulį.

IMG 2277

Žolės riedulio pamokos Kaltinėnuose

Žuvėdros klubo treneris M.Tarasov, merginų klubo žaidėja J.Banevičiūtė ir vaikinų klubo žaidėjai T.Lakštauskas bei V.Tarasov su Kaltinėnų miestelio bendruomene susitinka jau antrą kartą. Entuziastingai nusiteikę vaikai po apšilimo ir smagių estafečių, metė iššūkį mūsų klubo žaidėjams! Draugiškos rungtynės sukėlė daug gerų emocijų prie kurių prisidėjo ir netikėtai šilta rudens diena.

IMG 2269Žaidė visi - ir maži, ir dideli!

Bendruomenei tai dar viena pramoga - organizuojamos žolės riedulio treniruotės yra nemokamos, o visu inventoriumi pasirūpino Lietuvos žolės riedulio federacija pirmojo susitikimo su Kaltinėnų bendruomene metu. Smagu, kad Kaltinėnuose žolės riedulio treniruotės bus organizuojamos reguliariai, o komandą pradės burti ir naujas treneris! Kaltinėnų gimnazijos stadionas puikiai tinka žaisti žolės riedulį.

IMG 2249

Lietuvos žolės riedulio federacija pasirūpino reikalingu inventoriumi

 Tikimės būsimos komandos sulaukti ir svečiuose Vilniuje!

 

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Olifėja logo
vostok europe logo opt
CLTF
 plaunu pats logo final 2

Veiklos partneriai

Tauras logo