Atrodo, kad Žuvėdros klubo merginos vaikšto dideliais žingsniais, tačiau to vieno mažo žingsnelio vis pritrūksta. „Žalgiris Open“ turnyre kovojusios prieš Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos komandas merginos šypsosi ir sako, kad net ir po pralaimėjimo visda keliauja tik pirmyn, o pradedam nuo šeštos vietos.

25073340 10156028619889577 7470225974398069778 o

A.Pliadžio nuotrauka

TURNYRO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Žuvėdros klubo merginos tarptautinį „Žalgiris Open“ turnyrą pradėjo kova prieš Ukrainos „Sumchanka“ komandą. Abi komandos rungtyniavo apylygiai ir po pirmojo kėlinio rezultatas išliko 0:0. Ukrainos komanda antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį mušdamos pirmąjį savo įvartį, tačiau žuvėdriškės taip lengvai nepasidavė ir po dviejų taiklių J.Banevičiūtės įvarčių įsiveržė į priekį. Likus paskutinei rungtynių minutei, Žuvėdros klubo komandos žaidėja gavo žalią kortelę ir merginoms teko rungtyniauti mažumoje. Tuo pasinaudojusios ukrainietės uždirbo mažąjį kampinį ir paskutinėmis rungtynių sekundėmis išlygino rezultatą. Pirmasis Žuvėdros klubo merginų susitikimas baigėsi rezultatu 2:2.

25182395 10156028618774577 4427886872943174040 o

Minutės pertraukėlė. A.Pliadžio nuotrauka

Antrosios merginų rungtynės vyko prieš Baltarusijos čempiones - Smolevich „Viktorija“ komandą. be keitimo žaidusi Žuvėdros klubo merginų komanda rungtynes pralaimėjo rezultatu 0:9.

Žinodamos, kad patekimą kovoti dėl aukštesnių vietų lems įvarčių santykis, trečiose pogrupio rungtynėse prieš Kelmės Sk „Aušra“ komandą, Žuvėdriškės nusiteikė kovingai. Merginoms pavyko pirmojo kėlinio metu pelnyti 4 įvarčius. Antrojo kėlinio metu komanda pelnė dar 5 įvarčius, tačiau paskutinę minutę Kelmės komandai pavyko pelnyti vieną įvartį ir sumažinti skirtumą iki 9:1. Žuvėdriškėms įvarčius pelnė K.Kartanovič (4 įvarčiai), U.Chmeliauskaitė (3 įvarčiai), S.Adomavičiūtė (2 įvarčiai).

Deja, bet Ukrainos klubo merginoms turint geresnį įvarčių santykį, merginos pogrupyje liko 3 vietoje ir dėl 5-6 vietos kovojo prieš Lietuvos čempiones - Šiaulių riedulininkes.

25311152 10156028618514577 3248141814314831583 o

Gynyba. A.Pliadžio nuotrauka

Klubo merginos pradėjo mušdamos pirmąjį įvartį, tačiau patyrusi Šiaulių komanda nežadėjo nusileisti. Po pirmojo kėlinio rungtynės pasibaigė rezultatu 2:3, šiauliečių naudai. Žinoma žuvėdriškės spardėsi ir pelnė dar vieną įvartį, tačiau to neužteko varžyboms laimėti ir rungtynės pasibaigė rezultatu 3:5 Šiaulių komandos naudai. Merginų rungtynes prieš Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ komandą galite pamatyti čia. Komandai įvarčius pelnė K.Krtanovič (2 įvarčiai), U. Chmeliauskaitė (1 įvartis).

Puikiai standartines padėtis atlikusi ir „Žalgiris Open“ turnyre įmušusi net 6 įvarčius Žuvėdros klubo žaidėja Kotryna Kartanovič buvo išrinkta geriausia komandos žaidėja ir apdovanota Lietuvos žolės riedulio federacijos įsteigtu prizu.

25073084 10156028611639577 631722773335204395 o

Geriausia komandos žaidėja pripažinta K.Kartanovič. A.Pliadžio nuotrauka

Smagu, kad klubo merginos nežada nuleisti rankų. Komentuodama rungtynes Žuvėdros klubo žaidėja U.Chmeliauskaitė teigė: „Tokia, to vieno įvarčio kaina. bandysim to vieno įvarčio nebepraleisti“.

Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas startuoja sausio 7 dieną.