Naujasis merginų uždarų patalpų varžybų sezonas prasideda jau šį savaitgalį! Detaliau susipažinti su planuojamu viso sezono varžybų tvarkaraščiu galite šiame straipsnyje.
Aukščiausiame šalies divizione žaidžiantos komandos savo pajėgumus išsiaiškins žaisdamos dviejų ratų sistema. Daugiausiai taškų surinkusi komanda iškovos aukso medalius ir teisę dalyvauti Europos klubų uždarų patalpų čempionate. B divizione žaidžiančios merginų komandos savo prizines vietas išsiaiškins tokiu pat principu.
I rato varžybos (A divizionas)
Data: 2018 m. sausio 7 d. (sekmadienis). Vieta: SM „Tauras“ Žygio str. 48, Vilnius
1 | 10:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ | - | Širvintų SC |
2 | 11:00 | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni | - | Šiaulių SM „Klevas“ |
3 | 12:00 | Širvintų SC | - | Kelmės “Aušra “ |
4 | 13:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ | - | Šiaulių SM „Klevas“ |
5 | 14:00 | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni | - | Kelmės “Aušra “ |
Data: 2018 m. sausio 13 d. (šeštadienis). Vieta: SM „Tauras“ Žygio str. 48, Vilnius
6 | 10:00 | Šiaulių SM „Klevas“ | - | Širvintų SC |
7 | 11:00 | Kelmės “Aušra “ | - | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ |
8 | 12:00 | Širvintų SC | - | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni |
9 | 13:00 | Šiaulių SM „Klevas“ | - | Kelmės “Aušra “ |
10 | 14:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ | - | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni |
I rato varžybos (B divizionas)
Data: 2018 m. sausio 20 d. (šeštadienis). Vieta: Panevėžio rankinio centras (Durpyno g. 3A), Panevėžys
1 | 10:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity“ | Širvintų „Inta“ | |
2 | 11:00 | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | Šiaulių SM „ Klevas-1“ | |
3 | 12:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity „ | Širvintų sporto centras | |
4 | 13:00 | Širvintų „Inta“ | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | |
5 | 14:00 | Širvintų sporto centras | Šiaulių SM „ Klevas-1“ |
Data: 2018 m. vasario 10 d. (šeštadienis). Laikas: SM „Tauras“ Žygio str. 48, Vilnius
6 | 10:00 | Širvintų sporto centras | Širvintų „Inta“ | |
7 | 11:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | |
8 | 12:00 | Širvintų „Inta“ | Šiaulių SM „ Klevas-1“ | |
9 | 13:00 | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | Širvintų sporto centras | |
10 | 14:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity | Šiaulių SM „ Klevas-1“ |
II rato varžybos (A divizionas)
Data: 2018 m. vasario 4 d. (sekmadienis). Vieta: SM „Tauras“ Žygio str. 48, Vilnius
11 | 10:00 | Širvintų SC | - | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ |
12 | 11:00 | Šiaulių SM „Klevas“ | - | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni |
13 | 12:00 | Kelmės “Aušra “ | - | Širvintų SC |
14 | 13:00 | Šiaulių SM „Klevas“ | - | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ |
15 | 14:00 | Kelmės “Aušra “ | - | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni |
Data: 2018 m. kovo 11 d. (sekmadienis). Vieta: Panevėžio rankinio centras (Durpyno g. 3A), Panevėžys
16 | 10:00 | Širvintų SC | - | Šiaulių SM „Klevas“ |
17 | 11:00 | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ | - | Kelmės “Aušra “ |
18 | 12:00 | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni | - | Širvintų SC |
19 | 13:00 | Kelmės “Aušra “ | - | Šiaulių SM „Klevas“ |
20 | 14:00 | Šiaulių Gintra-Strektė-Uni | - | Vilniaus SŽK „Žuvėdra –Tauras“ |
II rato varžybos (B divizionas)
Data: 2018 m. vasario 18 d. (sekmadienis). Laikas: SM „Tauras“ Žygio str. 48, Vilnius
11 | 10:00 | Širvintų „Inta“ | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity“ | |
12 | 11:00 | Šiaulių SM „ Klevas-1“ | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | |
13 | 12:00 | Širvintų sporto centras | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity“ | |
14 | 13:00 | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | Širvintų „Inta“ | |
15 | 14:00 | Šiaulių SM „ Klevas-1“ | Širvintų sporto centras |
Data: 2018 m. vasario 24 d. (šeštadienis). Laikas: SM „Tauras“ Žygio str. 48, Vilnius
16 | 10:00 | Širvintų „Inta“ | Širvintų sporto centras | |
17 | 11:00 | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity“ | |
18 | 12:00 | Šiaulių SM „ Klevas-1“ | Širvintų „Inta“ | |
19 | 13:00 | Širvintų sporto centras | Šiaulių „Sporto gimnazija“ | |
20 | 14:00 | Šiaulių SM „ Klevas-1“ | Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras-EuropaCity“ |