Žuvėdros klubo vaikinams 2018 metai prasidėjo kovomis prieš dvi Širvintų komandas.

26198445 10156096756169577 5939513061512448500 o

A.Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ ALBUMAS

Žuvėdros klubo komandos vaikinai savo pasirodymą Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionate pradėjo pergale prieš Širvintų sporto centro komandą, kurią įveikė rezultatu 4:0.

Įdomesnė akistata vyko prieš Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ komandą, kuri yra viena pagrindinių priešininkių šių metų sezone. Širvintiškiai pirmojo kėlinio metu įsiveržė į priekį rezultatu 2:0, tačiau kovingai nusiteikę klubo vaikinai nenorėjo taip lengvai pasiduoti. Merijin De Baare komandai padėjo pelnyti du įvarčius ir sugražinti intrigą į aikštelę. Deja, bet daugybe progų nepasinaudoję Žuvėdros klubo vaikinai turėjo pripažinti oponentų pergalę, kurie 32 minutę pelnė 3 įvartį. Išlyginti rezultato nepavyko ir rungtynės pasibaigė rezultatu 2:3.