Spausdinti

Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate kovos darosi vis įdomesnės! Mūsų klubo vaikinai rodo charakterį ir primena, kad rungtynės vyksta nuo pirmos iki paskutinės minutės. Kovodami iki galo jie pelnė dar dvi pergalės ir šiuo metu Lietuvos čempionate yra antroje pozicijoje!

IMG 5787

Žuvėdros klubo vaikinai

Niekas nesitikėjo, kad I rato pabaiga sukels tiek daug gerų emocijų! Klubo vaikinai susitikime su Panevėžio ekipa nugalėjo rezultatu 5:0 ir ruošėsi kovai prieš „Klevas-Šiauliai“ riedulininkus, kurie tapo praėjusių metų uždarųjų patalpų čempionato pirmosios vietos laimėtojais. Jau pirmojo kėlinio metu buvo aišku, kad komandos viena kitai nenusileis ir pirmosios pertraukos metu rezultatas buvo 2:2. Nesėkmingai pradėję 2 kėlinį Žuvėdros klubo vaikinai į savo vartus praleido dar du įvarčius ir 34 rungtynių minutę rezultatas buvo 4:2 Šiaulių klubo naudai. Trenerio A.Macijausko paimtos minutės pertraukėlės metu, buvo nuspręsta rizikuoti ir išleisti 6 žaidėją. Tokioje sudėtyje klubo vaikinai pelnė 2 įvarčius ir išlygino rezultatą! Likus žaisti 3 minutėms į vartus grįžo klubo vartininkas, o rezultatas vis dar buvo lygus. Vaikinai žinojo, jeigu nori kovoti dėl aukščiausios spalvos medalio, pergalė yra būtina. Paskutinę rungtynių minutę jiems pavyko pelnyti mažąjį kampinį į varžovų vartus. Atrodo, kad viskas labai paprasta, tačiau šią standartinę padėtį teko pakartoti tris kartus ir tik tada pavyko pelnyti įvartį. Šypsenos vaikinų veiduose išduoda, kad jie pasiryžę kovoti iki pat čempionato pabaigos. Palaikykime juos!