Žuvėdros klubo merginos startavo Lietuvos moterų čempionato B diviziono rungtynėse. Rudens sezono metu jaunosios Žuvėdriškės jau buvo iškovojusios 3 pergales, prie kurių prisidės pavasario sezono rezultatai ir birželio mėnesio pradžioje paaiškės galutinė mūsų merginų vieta Lietuvos B diviziono čempionate.

Ingridasezonas

A.Pliadžio nuotrauka.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Pirmąjį pavasario sezono rungtynių įvartį mūsų komandai pelnė Ingrida Korovina, pasiuntusį jį į Šiaulių „Klevo vartus“. Deja, Šiaulietės pirmomis rungtynių minutėmis jau buvo pelniusios 2 įvarčius ir mums nepavyko pasivyti priešininkių. Kitose rungtynėse merginos susitiko su Šiaulių Sporto gimnazijos auklėtinėmis, kurios kovingai nusiteikusios rungtynes pradėjo trimis taikliais smūgiais į mūsų vartus. Darija Žigytė padėtį šiek tiek sužvelnino, tačiau Šiaulietės buvo pranašesnės ir rungtynės pasibaigė rezultatu 1:5 varžovių naudai. Pirmieji du įvarčiai jau yra mūsų merginų sąskaitoje.

Merginoms antrą kartą kovojant prieš Šiaulietes rezultatai pagerėjo, nors pergalių iškovoti vis dar nepavyko. Rungtynėse prieš Šiaulių „Sporto gimnazijos“ ekipą tik paskutinėmis rungtynių minutėmis varžovėms pavyko pelnyti įvartį. O „Klevo“ sporto mokyklos auklėtinės į mūsų vartus įmušė 2 įvarčius. Bet Žuvėdriškės atkaklios - pergalės dar ateis, nes iki čempionato pabaigos liko sužaisti dar 4 rungtynes!