Spausdinti

Žuvėdros klubo vaikinų komanda, dalyvaujanti Lietuvos žolės riedulio čempionato B diviziono rungtynėse, iškovojo dvi pergales ir vejasi šiuo metu pirmojoje pozicijoje esančius Širvintų miesto riedulininkus.

Jaunieji riedulinkai laimėjo rungtynes prieš Vilniaus raj. SM-Ardas komandą rezultatu 5:3. Šiose varžybose D.Smailys buvo nenugalimas - 4 jo įvarčiai ženkliai prisidėjo prie mūsų komandos pergalės. Jo kolega, D.Lopato, taip pat pridėjo vieną įvartį ir neleido svečiams pagalvoti net apie lygiasias. Kitose rungtynėse mūsų klubo vaikinai susitiko su Kauno „Veršvai“ komanda, kurią nugalėjo rezultatu 3:0. Pirmojo kėlinio antroje pusėje ir antrojo kėlinio pirmoje pusėje A.Česnulis, D.Sirusas ir L.Kurtanidze pelnė po vieną įvartį į varžovų vartus, taip užtikrindami komandos pergalę.