Žuvėdros klubo merginos iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos čempionate. Šį kartą merginos įveikė Kelmės komandą rezultatu 3:1.

31306814 10156412136974577 7095688901053906944 n

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Merginos rungtynes pradėjo vangiai ir pirmąjame kėlinyje pavyko pelnyti įvartį į varžovių vartus tik po U.Chmeliauskaitės realizuoto baudos metimo. Kelmės komanda nepasidavė ir joms pavyko žaidimo metu pelnyti įvartį į Žuvėdriškių vartus.

31494304 10156412136724577 6439738861131137024 n

Mūsų klubo komandos daugybė mažųjų kampinių skriejo aplink vartus, tačiau dar du įvarčius pavyko pelnyti tik kėlinio pabaigoje (įvarčių autorės - D.Zigytė ir S.Adomavičiūtė). Dar viena pergalė merginas atitolino nuo trečiosios vietos komandos net 12 taškų. Susitikimai su Šiaulių komandomis laukia jau kitą savaitgalį!

Artimiausios rungtynės:

Gegužės 5 d. 11:00 Šiaulių „Sporto gimnazija - Klevas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ (varžybos vyks Šiauliuose, Pumpučių g. 19)

Gegužės 6 d. 12:30 Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ - Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ (Varžybos vyks Vilniuje, Čiobiškio g. 16)

Apie mus taip pat rašoma Lietuvos ryto puslapyje.