Spausdinti

Žuvėdros klubo vaikinai suklupo kovodami prieš Širvintų klubo vaikinus, kuriems po atkaklios kovos nusileido rezultatu 2:4, tačiau išlieka lyderių pozicijoje!

44098137 10156838643704577 628894065240309760 o

A. Pliadžio nuotrauka

Nuotraukų galerija

Itin sėkmingai sezono startą pradėję Žuvėdros klubo vaikinai susidūrė su sunkumais kovojant prieš Širvintų klubo ekipą - pirmavę tris rungtynių kėlinius (po J.Suchockio ir E.Stankevičiaus įvarčių), ketvirtojo kėlinio metu vaikinai užsidirbo keletą mažųjų kampinių iš eilės, kuriuos varžovams pavyko išnaudoti. Deja, bet rungtynes mūsų klubo vaikinai pralaimėjo. Nepaisant tokios rungtynių baigties, vis dar išliekame lyderių pozicijoje.

Turnyrinė lentelė:

Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ 3 0 2 21:13 9
2. Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 2 1 1 10:6 7
3. „Klevas–Šiauliai“ 2 1 2 9:17 7
4. Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ 1 0 3 10:14 3

Rudens sezono metu mūsų klubo vaikinams liko sužaisti paskutines rungtynes, kviečiame apsilankyt:

Spalio 20 d. 12 val. Vilnius (Čiobiškio g. 16) Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ - „Žuvėdra-Tauras-CTLF“

Galutinės komandų pozicijos spręsis 2019 metų pavasarį.