Spausdinti

Klubo vaikinai ir toliau dalyvauja vyrų uždarų patalpų čempionate, kuriame juos nuo 6 taškų skyrė tik viena minutė! Kovoje prieš  „Baltic Champs-Ježvitas“ komandą, vaikinai 1 rungtynių minutę praleido įvartį į savo vartus, tačiau persvarą atsikovojo kuomet 8 minutę Viktoras Tarasovas paleido taiklų metimą į varžovų vartus. 32 minutę Edvino Stankevičiaus įvartis jau suteikė laimėjimo džiugesio, nes komanda buvo priekyje rezultatu 2:1, tačiau Širvintiškiai išsigelbėjo paskutinę rungtynių minutę ne tik išlyginę rezultatą, bet ir jį persvėrę į savo pusę. Rungtynės pasibaigė 1 įvarčio skirtumu - 2:3. Kitose rungtynėse prieš Širvintų SC komandą laimėjome rezultatu 3:1 ir nebepaleidome antrosios pergalės iš rankų. Vaikinai šiuo metu turi 7 turnyrinės lentelės taškus ir yra 2 pozicijoje.