Ar stebėjote, vaikų lygos finalines U-14 rungtynes? Tiesioginės transliacijos metu buvo galima išgirsti daug sportininkų, tėvelių, trenerių ir teisėjų interviu, kuriuose buvo dalinamasi įspūdžiais iš treniruočių, o nuomonių, kodėl būtent žolės riedulys yra pasirinktoji šaka, buvo labai daug. Kaip sekėsi mūsų klubo merginoms ir vaikinams? Puikiai! Rezultatai straipsnyje. 

Untitledegtjykj

Alfredo Pliadžio nuotrauka

TIESIOGINĖ VARŽYBŲ TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Savaitgalį Vilniaus „Tauro“ mokykloje vyko smagus renginys – į sostinę sugužėjo Vilniaus, Šiaulių, Širvintų ir Kaltinėnų jaunieji žolės riedulininkai, kurie varžėsi vaikų lygos finaluose.

Vilniaus „SM Tauras-Pietų meteoras“ berniukų komanda legvu žingniu keliavo iki finalo, tačiau finalinėse rungtynėse, po itin atkaklios ir įnirtingos kovos,  pralaimėjo Šiaulių sportininkams rezultatu 3:4. Panašus scenarijus susiklostė ir Vilniaus „SM Tauras-Žuvėdra“ klubo merginoms, kurios finale susitiko su Širvintų miesto riedulininkėmis ir nusileido joms rezultatu 3:5. Abi Vilniaus komandos džiaugėsi sidabrine vieta ir po 100 eurų čekį komandai, skirtą inventoriui įsigyti! Geriausia merginų komandos žaidėja pripažinta Arijana Zambrickaja, o vaikinų - Edgaras Apletinas.

jtku

Alfredo Pliadžio nuotrauka

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1