Antverpene, Belgijoje Europos žolės riedulio federacijos 31 Generalinėje Asamblėjoje ypatingas dėmesys Lietuvos žolės riedulio bei Žuvėdros klubo prezidentui Leonardui Čaikauskui, kuris buvo įvertintas už 16 metų veiklą vykdomąjame Europos žolės riedulio komitete, žolės riedulio plėtrą Lietuvoje bei Europoje. Leonardui Čaikauskui buvo įteiktas sidabrinis medalis ir suteiktas Europos žolės riedulio federacijos garbės nario vardas. 

FFU 6241

EHF prezidentė ir Leonardas Čaikauskas

Savo kalboje Leonardas Čaikauskas minėjo, kad Lietuva tapo viena patikimiausių Europos žolės riedulio federacijos partnerių rytų šalyse, suorganizavusi 17 Europos čempionatų, 2 Pasaulio lygos atrankos čempionatus bei 2005 metų Generalinę Asamblėją. 

„Deja, bet kai kurios svajonės liko svajonėmis. Nepavyko sumažinti atotrūkio tarp didžiųjų ir mažųjų žolės riedulio šalių. Reikia stiprių sprendimų Europos žolės riedulio federacijoje, kad tai pavyktų“, - savo kalboje minėjo prezidentas 32 Europos federacijų atstovams, kurie negailėjo padėkų ir plojimų už padarytus darbus. 

Leonardas Čaikauskas į Europos žolės riedulio federacijos vykdomąją tarybą buvo išrinktas 4 kartus. 

Generalinėje Asamblėjoje taip pat buvo pristatyta Europos žolės riedulio federacijos lyčių lygybės chartija, kurią pristatė Žuvėdros klubo žolės riedulininkė - Ugnė Chmeliauskaitė, Self-pass įkūrėjęs Bernando Fernandes, EHF vice prezidentė Carola Meyer bei žolės riedulio varžybų komentatorius Nick Irvine. Chartija jungia visas Europos žolės riedulio federacijas bendram tikslui - užtikrinti galimybes visiems asmenims (jauniems, seniems, merginoms, vaikinams ir t.t.) dalyvauti žolės riedulio veikloje visuose lygiuose - tarp žaidėjų, trenerių, teisėjų, savanorių bei administracijos. Kiekviena žolės riedulio federacija parengs strateginį planą šiems tikslams pasiekti. 

photo

Generalinėje Asamblėjoje taip pat dalyvavo ir LŽRF biuro vadovė - Monika Ivanauskaitė. Kolegoms taip pat teko pamatyti atidaromąsias aukščiausio žolės riedulio čempionato rungtynes! Smagu, kad čempionate teisėjauti buvo pakviesta ir Lietuvos teisėja - Vilma Bagdanskienė! Linkime jai kuo didžiausios sėkmės ir gerų įspūdžių. 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1