Lietuvos žolės riedulio vyrų čempionatas prasidėjo rungtynėmis tarp SK „Baltic Champs Ježvitas“ ir SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ komandų. Jau pirmose rungtynėse intensyviai startavę vaikinai du kėlinius išlaikė lygų rezultatą, tačiau 47 rungtynių minutę praleido įvartį mažojo kampinio metu. Turėję keletą progų, vaikinai jų neišnaudojo. Tuo tarpu Širvintų komandos vaikinai pelnė antrą įvartį. Mūsų klubo vaikinams šį kartą teko nusileisti rezultatu 0:2. Kitose rungtynėse prieš Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ komandą Žuvėdriškiai trečiojo kėlinio metu pirmieji mušė įvartį, tačiau kolegos atsakė dviem greitais įvarčiais. Paskutiniojo kėlinio metu nepavyko rezultato išlyginti, rungtynės pasibaigė Ardas-Rudamina pergale (1:2). Tolimesnių rungtynių tvarkaraštis ir turnyrinės lentelės Lietuvos žolės riedulio federacijos puslapyje.