Moterų A divizionas

Rugsėjis

09.12 12:30 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

09.13 14:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės SK „Aušra“ (Vilnius)

09.19 13:30 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

09.23 19:00 „Širvintų SC–Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius)

09.26 13:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ (Vilnius)

09.27 13:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)

Spalis

10.01 18:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“  - „Širvintų SC–Inta“ (Vilnius)

10.10 11:00 Kelmės SK „Aušra“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

Balandis

04.25 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - „Širvintų SC–Inta“ (Vilnius) 1:0

Gegužė

05.01 13:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 

05.09 13:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės SK „Aušra“ (Vilnius) 

05.23 13:00 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

 

Vyrų A divizionas

Rugsėjis

09.12 12:30 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrekte“ (Vilnius)

09.20 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)

09.21 18:30 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Rudamina)

09.26 13:30 Šiaulių „Ginstrekte“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

Spalis

10. 04 13:30 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius) 

10.10 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)

Balandis

04.27 19:00  Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrekte“ (Vilnius) 3:1

Gegužė

05.01 11:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Rudamina)

05.09 11:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius)

05.16 12:00 Šiaulių „Ginstrekte“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

05.29 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)

05.30 11:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)

Vyrų B divizionas

Rugsėjis

09.16 18:30 SM-Ardas - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Rudamina)

09.22 17:00 Vilniaus „Pietų meteoras“ - Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ (Vilnius)

Spalis

10.03 12:30 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Vilnius)

10.03 17:00 Širvintų SC - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Vilnius)

Gegužė

05.02 10:00 Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ - Vilniaus „Pietų meteoras“ 

05.02 14:30 Vilniaus „Pietų meteoras“ - SM-Ardas

05.22 11:30 Vilniaus „Pietų meteoras“ - Šiaulių „Akademija“

05.22 16:00 Vilniaus „Pietų meteoras“ - Širvintų SC

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti