Sužaistos dar vienos merginų ir vaikinų aukščiausios lygos rungtynės Lietuvos čempionate. Žuvėdros klubo vaikinai šventė pergalę prieš lyderiais laikomus Širvintų sporto klubo vaikinus, o merginos antrą kartą laimėjo prieš Šiaulių Klevo merginas.

Jonas pozuoja fotografui. Alfredo Pliadžio nuotrauka

 

 
Orai Lietuvoje jau primena apie artėjančią žiemą, tačiau žolės riedulio pasaulyje lauko sezonas dar nepasibaigė. Vilniaus Žemynos žolės riedulio stadione veikia puiki apšvietimo sistema, kuri leidžia Žuvėdros klubo merginoms ir vaikinams treniruotis po darbų. Šį kartą, namų sienos abiems komandos padėjo pelnyti pergales.

Žuvėdros klubo merginos susitiko su Šiaulių Klevo merginomis, kurios nuolatos auga ir tobulėja ir stengiasi iš mūsų klubo merginų atimti taškus, tačiau kaip ir pirmojo rato metu, Vilniaus merginos aplošė Šiaulietes, nors ir neišnaudojo visų pasitaikiusių progų. Šiaulių klubo merginos žaidė gynybinį riedulį ir Žuvėdriškėms pirmąjį įvartį pavyko įmušti tik pirmojo kėlinio pabaigoje (mažojo kampinio metu, merginoms įvartį pelnė Aistė Garbatavičiūtė). Antroji varžybų pusė taip pat nebuvo rezultatyvi - abi komandos apsikeitė po vieną įvartį ir varžybos pasibaigė rezultatu - 2:1. Šiose rungtynėse buvo labai smagu matyti buvusią Žuvėdros kluo kapitonę - Giedrę Kvilonaitę, kuri lankydamasi Lietuvoje nepamiršta ir žolės riedulio. Linkėtume sugrįžti dažniau :)

 

Giedrė Kvilonaitė. Alfredo Pliadžio nuotraukaArtimiausios merginų rungtynės:

Spalio 15 d. (šeštadienis)
Šiauliai, sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Pumpučių g. 19)
13.00 Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ - Kelmės „Aušra“

 

Spalio 22 d. (šeštadienis)
Vilnius, Žemynos gimn. sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Čiobiškio g. 16)
13.00 Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“
 

Spalio 23 d. (sekmadienis)
Vilnius, Žemynos gimn. sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Čiobiškio g. 16)
13.00 Kelmės „Aušra“ - Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“


 
Po merginų rungtynių, Žuvėdros klubo vaikinai susitiko su Širvintų sporto klubo vaikinais. Jau pirmoje rungtynių dalyje Žuvėdros vaikinai buvo nusiteikę itin kovingai ir greitai pelnė pirmuosius įvarčius. Deja, čempionato lyderiai taip lengvai nenusileido ir jau pirmojo kėlinio pabaigoje spėjo rezultatą išlyginti (2:2). Visų rungtynių metu žaidimo tempas buvo greitas ir abi komandos pasidalino keletu itin aštrių atakų, tačiau Žuvėdros klubo vartininkas, Lukas Raznauskas, šį kartą varžovams įvarčių taip lengvai pelnyti neleido ir Širvintų sporto klubo vaikinams nepavyko pasivyti Žuvėdriškių, kurie antrojo kėlinio metu įmušė dar du įvarčius. Rungtynės pasibaigė rezultatu 4:2 mūsų klubo naudai. Smagu tai, kad varžybų akimirkas filmavo Luko Čaikausko valdomas dronas, todėl epizodus iš šių rungtynių galite pamatyti čia.
 

Lukas Raznauskas gina komandos vartus. Alfredo Pliadžio nuotrauka


Artimiausios vaikinų rungtynės:

Spalio 16 d., Rudaminos žolės riedulio stadionas
13.00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“
 
 
 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti