Liepos mėnesį vyksta pasiruošimo stovyklos Europos U-18 merginų čempionatui, kuris vyks liepos 24-30 dienomis Škotijoje. Keturios Žuvėdros klubo žaidėjos - Kotryna Kartanovič, Jovita Banevičiūtė, Evelina Astrauskaitė ir Karina Ustinovičiūtė, taip pat dalyvauja pasiruošimo stovyklose.


U-18 Lietuvos rinktinės merginos. Asmeninio archyvo nuotrauka

Lietuvos merginų rinktinės pasiruošimo stovyklos prasidėjo Dauguose, kur merginos dirbo fiziškai, galėjo maudytis ežere ir kartu smagiai leisti laiką miestelio teritorijoje. Technikos ir taktikos pasiruošimo darbai vyksta Šiauliuose. Merginų laukia sunkus išbandymas Škotijoje, pirmiausia joms teks varžytis su Prancūzijos, Baltarusijos ir Ukrainos komandomis, kurios yra tame pačiame pogrupyje.

Labai džiaugiamės, jog keturios Žuvėdros klubo merginos taip pat atstovauja Lietuvos rinktinę ir linkime didžiausios sėkmės, ištvermės ir jokių traumų viso pasiruošimo ir čempionato metu.

VARŽYBŲ TVARKARAŠTISKomentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti