Pirmasis Europos Hockey 5's čempionatas Lietuvoje jau pasibaigė, o vaikinų ir merginų rinktinės pasipuošė bronzos medaliais. Vaikinų rinktinės sudėtyje buvo net trys Žuvėdros klubo vaikinai, o Lukas Raznauskas išrinktas geriausiu turnyro vartininku!


Povilas, Lukas ir Arnas atstovavo Lietuvos rinktinę.
 
Lukas kalbėjo nedaug, bet labiausiai po šio turnyro džiaugiasi turėta galimybe žaisti prieš naujas komandas. Pagrindinis rinktinės vartininkas sakė, kad pasitikėjo savo jėgomis, gerai jautėsi ir čempionatui buvo pasiruošęs. Mūsų klubo atstovas riktinėje teigė, kad jam gaila neišnaudotų progų, tuomet komanda būtų galėjusi pakovoti ir dėl aukštesnės vietos, tačiau džiaugiasi iškovota vieta ir teigia, kad čempionatas paliko gerus įspūdžius.


Bronzinės Lietuvos rinktinės.

Mažajame finale Lietuvos rinktinės vaikinai aplošė Danijos rinktinę rezultatu 7:2. Viso turnyro statistika čia. Vyriausio trenerio komentaras čia.

Merginų rinktinė taip pat pasipuošė bronzos medaliais laimėjusios prieš Ukrainos ir Velso rinktines, tačiau du kartus nusileidusios Baltarusijos rinktinei. Viso turnyro statistika čia. Vyriausio trenerio komentaras čia.
Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti