Merginų jaunių rinktinė jau sužaidė pirmąsias rungtynes Italijoje, vaikinai - išvyko į Minską jau šiandien ankstų rytą, na o nacionalinės vyrų ir moterų rinktinės pradėjo pasiruošimą čempionatams, kurie vyks antroje mėnesio pusėje.

Moterys savo pasiruošimą pradėjo jau birželio 26-28 dienomis Šiauliuose, kur turėjo 4 treniruotes ir lengvą įžanginį krūvį.
Šį savaitgalį (liepos 3-5 dienomis) moterys tęsė pasiruošimą Vilniuje kartu su vyrais. Šeštadienį rinktinės tarpusavyje sužaidė draugiškas rungtynes, kurių metu buvo išmėginti skirtingi deriniai, komandos žaidėjų išdėstymas ir patikrintas žaidėjų fizinis pasiruošimas.

Pasiruošimą apsunkino alinantis karštis bei nemažos rinktinių kandidatų dalies nebuvimas dėl skirtingų priežąsčių.

Kita stovykla yra numatoma ateinantį savaitgalį - liepos 10-12 dienomis Vilniuje, kur moterys planuoja sužaisti dvi draugiškas rungtynes su Baltarusijos Tekstilščik komanda.

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1