Vakar (birželio 18 d.) Vilniuje 17.00 val. buvo sužaistos pirmosios rungtynės dėl 3-iosios vietos tarp Vilniaus "Žuvėdros" ir Šiaulių riedulininkų, kurių pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1, kai tik antrąjame kėlinyje Žuvėdros riedulininkui Giedriui Kuizinui pavyko išlyginti rezultatą. Deja, bet bulitų (baudinių) serijoje teko pripažinti varžovų pranašumą, ši serija baigėsi rezultatu 3:0.


Nuotrauka: Petro Malūko

Nuo pat pirmųjų varžybų minučių buvo pastebimas atklaklus Šiaulių riedulininkų puolimas ir klaidos Žuvėdros ekipos gynyboje bei išsižaidžiant kamuolį. Likus kelioms sekundėms iki pirmojo kėlinio pabaigos buvo atlikta grubi klaida perduodant kamuolį per vidurį aikštės, kur priešininkų saugas Jaroslavas Suchocki perėmes kamuolį atliko rezultatyvų perdavimą į zoną Deividui Barzinskui ir šis nukreipė kamuolį į vartus. Tik 58 rungtynių minutę Giedriui Kuizinui pavyko išlyginti rezultatą, kuris išliko toks pat iki pagrindinio varžybų laiko pabaigos.

Varžybų akimirkas įamžino - Petras Malūkas. Nuotraukas galite rasti čia

Kitos mažojo finalo rungtynės įvyks Šiauliuose birželio 22 d. 17.00 val.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1