Vakar (birželio 18 d.) Vilniuje 17.00 val. buvo sužaistos pirmosios rungtynės dėl 3-iosios vietos tarp Vilniaus "Žuvėdros" ir Šiaulių riedulininkų, kurių pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1, kai tik antrąjame kėlinyje Žuvėdros riedulininkui Giedriui Kuizinui pavyko išlyginti rezultatą. Deja, bet bulitų (baudinių) serijoje teko pripažinti varžovų pranašumą, ši serija baigėsi rezultatu 3:0.

Nuotrauka: Petro Malūko

Nuo pat pirmųjų varžybų minučių buvo pastebimas atklaklus Šiaulių riedulininkų puolimas ir klaidos Žuvėdros ekipos gynyboje bei išsižaidžiant kamuolį. Likus kelioms sekundėms iki pirmojo kėlinio pabaigos buvo atlikta grubi klaida perduodant kamuolį per vidurį aikštės, kur priešininkų saugas Jaroslavas Suchocki perėmes kamuolį atliko rezultatyvų perdavimą į zoną Deividui Barzinskui ir šis nukreipė kamuolį į vartus. Tik 58 rungtynių minutę Giedriui Kuizinui pavyko išlyginti rezultatą, kuris išliko toks pat iki pagrindinio varžybų laiko pabaigos.