Birželio 7 diena Lietuvoje sutelkia daugybę sportuojančių žmonių į vieną vietą, paminėti Olimpinę dieną. Žolės riedulininkai buvo vieni aktyviausi Kaune - dalyvavo mankštose, pristatė savo sporto šaką šventės svečiams, o surengtos vaikų riedulio varžybos sulaukė rekordiško sportininkų skaičiaus.
 
 
Žolės riedulininkus nesunku pastebėti tarp šventės dalyvių mankštos metu. 

Vilniaus, Rudaminos, Trakų Vokės, Kauno, Šiaulių, Širvintų, Kelmės (net septynių miestų) jaunieji žolės riedulininkai susirinko jau antrąjame turnyre, surengtame Olimpinės dienos šventei paminėti. 22 mergaičių ir berniukų komandos kovojo dėl specialiai įsteigtų prizų - taurių, medalių ir olimpinių diplomų. Žolės riedulininkus buvo lengva pastebėti, nes kartu su organizacine dalimi jų buvo daugiau nei 200.


Žolės riedulio pristatymas.

Be to, pagrindinėje šventės alėjoje, netoli scenos įrengtoje žolės riedulio palapinėje, šventės svečiai galėjo susipažinti su šia sporto šaka. Žinoma, labiausiai  lazdomis ir kamuoliukais mėgavosi jauniausieji šventės dalyviai, kurie galėjo išbandyti savo gebėjimus čia pat įrengtoje mini aikštutėje. Žuvėdros klubo žaidėjai mielai dalinosi savo žiniomis, šypsenomis ir istorijomis apie mylimą sporto šaką.

Tomas Krisčiūnas su šeima taip pat džiaugėsi švente.

Šventinės nuotaikos įamžintos nuotraukose, kurias galite pamatyti čia.Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1