Š.m. balandžio 25 - 26 dienomis, Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinė žaidė draugiškas rungtynes prieš Suomijos nacionalinę vyrų rinktinę. Vaikinai laimėjo abejas rungtynes ir, nepaisant Suomijoje užklupusio lietaus, namo keliauja pergalingomis nuotaikomis.

 

Suomijos federacijos nuotrauka
 
Pirmasis komandų susitikimas įvyko balandžio 25 d. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0, o baudinių serijoje 3:1 nugalėjo lietuviai. Mūsų komandai baudinių serijoje įvarčius pelnė Albertas Kušlevičius, Jaroslavas Suchockis ir Julius Bandžiulis. Geriausiu Lietuvos rinktinės žaidėju šių rungtynių metu buvo išrinktas Arvydas Bilotas.

Antrasis susitikimas įvyko balandžio 26 d. Runtynės baigėsi 4:0, mūsų komandos naudai. Įvarčius mūsų ekipai pelnė Jonas Bagdonavičius, Giedrius Gridziuška, Jaroslavas Suchockis ir Ignas Balbatunovas. Geriausiu Lietuvos rinktinės žaidėju šių rungtynių metu pripažintas Tomas Mozūra.

Sveikiname komandą ir trenerius bei linkime saugios kelionės namo!

Nuotraukų galerija
Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1