Ši vasara buvo kupina įvairių turnyrų, stovyklų ir kitų renginių, kuriuose dalyvavo klubo nariai, žaidėjai, treneriai!



Birželio 7-ąją dieną vyko Olimpinė diena prie Baltojo tilto Vilniuje, kurios metu buvo surengtas mini vaikų žolės riedulio turnyras,įvairūs žaidimai, kuriuos vedė ir klubo nariai.

       
Nuotraukos: A.Pliadžio
 
Daugiau informacijos ir nuotraukų galite rasti: 
http://www.sportas.info/naujienos/21720-olimpineje_dienoje_nebuvo_abejingu.html

***
Birželio 6-9 dienomis Pranzūzijoje vyko EuroHockey Club Champions Challenge II moterų žolės riedulio turnyras, kuriame dalyvavo pajėgiausias šalies klubas Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“, kuriam talkino klubo žaidėja Ugnė Chmeliauskaitė. 

Nuotrauka iš asmeninio archyvo
 

Daugiau informacijos, turnyrines lenteles, rezultatus galite rasti: http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-ii-lambersart-women-2014/
***
Tomis pačiomis dienomis (birželio 6-9 dienomis) Austrijoje vyko EuroHockey Club Champions Challenge III A moterų žolės riedulio turnyras, kuriame dalyvavo antroji Lietuvos pajėgiausia komanda Vilniaus „HFTC-Tauras“, kuriai padėjo dvi klubo žaidėjos - Olga Maksimovič ir Kotryna Kartanovič.

 
   
Nuotraukos iš asmeninių žaidėjų/klubo archyvų

 
Daugiau informacijos, turnyrines lenteles, rezultatus galite rasti:
http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iii-vienna-women-2014/
https://www.facebook.com/pages/Vilniaus-msporto-klubas-HFTC-Tauras/1499274093635871?fref=ts
 
***
Tomis pačiomis dienomis (birželio 6-9 dienomis) Slovakijoje įvyko EuroHockey Club Champions Challenge III vyrų žolės riedulio turnyras, kuriame dalyvavo pajėgiausias šalies klubas Ardas-Rudamina, kuriam talkino ir klubo narys - Karolis Asanavičius.

 
   
Nuotraukos iš asmeninių/klubo archyvų
 
Daugiau informacijos, turnyrines lenteles, rezultatus galite rasti:
http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iii-bratislava-men-2014/
https://www.facebook.com/pages/Vilniaus-miesto-sporto-klubas-Ardas/162907453737783?fref=ts

***
 
Tomis pačiomis dienomis (birželio 6-9 dienomis) Maltoje įvyko EuroHockey Club Champions Challenge IV vyrų žolės riedulio turnyras, kuriame dalyvavo šalies vicečempionai Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“, kurių gretose žaidė ir klubo moterų komandos treneris Maksim Tarasov.

 Daugiau informacijos, turnyrines lenteles, rezultatus galite rasti:
 http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iv-kordin-men-2014/

***
 
Birželio 19 dieną per paskutiniąsias mažojo fnalo finalines rungtynes prieš Šiaulių "Klevas-Joma"  po atkaklios kovos klubo moterų komandai pavyko pasidabinti bronzos medaliais.

      
Nuotraukos: A.Pliadžio

***
Birželio 27-29 dienomis Šiauliuose įvyko Pasaulio lygos atrankos pirmasis etapas, kuriame dalyvavo Lietuvos moterų nacionalinė rinktinė, o jai atstovavo dvi klubo žaidėjos - Olga Maksimovič ir Giedrė Kvilonaitė. Ugnė Aučynaitė, deja, bet patyrė traumą ir negalėjo tęsti savo pasirodymo.

 
  
Nuotrauka: J.Juodytės

 
        Asmeninio archyvo nuotrauka
 
Daugiau informacijos galite rasti: www.zoles-riedulys.lt
 
***
Liepos 10-13 dienomis Vilniaus Žemynos gimnazijos žolės riedulio stadione (Čiobiškio g. 16) įvyko 2014 metų Europos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) II diviziono čempionatas („EuroHockey U16 Championship II“), kuriameme rinktinę atstovavo ir klubo nariai: Arnas Česnulis, Giedrius Kuizinas, Robertas Kiselis, Ernestas Švalko, Povilas Lakštauskas, Artūras Kiselis, Lukas Raznauskas.

      
Nuotraukos: A.Pliadžio
 
Daugiau informacijos: www.zoles-riedulys.lt
***
 
Liepos 14-20 dienomis Austrijoje įvyko EuroHockey Junior Championship II merginų žolės riedulio turnyras, kuriame, deja, bet Lietuvos rinktinė iškrito į žemesnįjį divizioną. Rinktinei atstovavo šios klubo narės: Olga Maksimovič, Jovita Banevičiūtė, Barbora Lozovojūtė, Kotryna Kartanovič, Ugnė Aučynaitė.


      
Nuotraukos iš asmeninio archyvo

 
Daugiau informacijos: http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-junior-championship-ii-vienna-women-2014/

***
  Liepos 20-26 dienomis Čekijoje įvyko 2014 metų Europos vaikinų jaunimo (iki 21 metų) III diviziono čempionatas, kuriame dalyvavo šie nariai - Tadas Bosikis, Edvinas Stankevič, Karolis Asanavičius, Giedrius Kuizinas ir Tomas Lakštauskas bei treneris Artūras Macijauskas.

      
Asmeninio archyvo nuotraukos

Daugiau informacijos: http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-junior-championship-iii-hradec-kralove-men-2014/

***
Rugpjūčio 10 dieną vyko "General Financing ekstremalaus bėgimo varžybos" arba trumpiau "Bebro kelias" Pamusės kaime, kuriame dalyvavo klubo narė Auksė Paltarokaitė.

    
 
***
Rugpjūčio mėn. klubo valdybos narys Jaroslav Suchocki  tapo pirmuoju Lietuvos žolės riedulio teisėju vyru, kuriam suteikta didžiojo riedulio arbitro tarptautinė kategorija.
   
Nuotraukos iš asmeninio archyvo
 
Daugiau informacijos: http://zoles-riedulys.lt/component/content/article/26-naujiena/464-j-suchockiui-tarptautine-teisejo-kategorija

 
***
  Rugpjūčio 19-24 dienomis Dauguose įvyko klubo žolės riedulio stovykla, kurioje dalyvavo apie 25 klubo narius, klubo treneriai. "Tik atvykę į stovyklą - ėjome prisėsti prie ežero ir prisiminti praėjusią vasarą" - pasakojo Tomas Lakštauskas.

 

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Stovyklos metu riedulininkai fiziškai ruošėsi artėjančiam sezonui. Turėjo 2-3 treniruotes kasdien. Laisvu metu lankėsi Daugų apylinkėse, maudėsi ežere. Kaip teigė Tomas: "Manau šiuos žodžius pasakysiu už visus "Norėtume kitą vasarą ten vėl sugįšti"".

 
    
Asmeninio archyvo nuotraukos

***
Rugpjūčio 30 dieną Vilniuje, prie Siemens arenos įvyko pirmasis spalvotasis bėgimas "The Color Run Vilnius", kuriame dalyvavo ir 4-ios klubo žaidėjos - Giedrė Kvilonaitė, Ugne Chmeliauskaitė, Sandra Adomavičiūtė ir Deimantė Stankutė.
 
      
Nuotraukos iš asmeninio archyvo
 

Nuotrauka: P.S. photo