Šiais metais Lietuvą atstovavo ir jaunimo rinktinės. Vilniuje įvyko 2014 metų Europos žolės riedulio vaikinų jaunučių (iki 16 metų) II diviziono čempionatas, kuriame deja, bet lietuvaičiai liko 6-i, liepos 14-20 dienomis merginų U-21 rinktinė žaidėVienoje (Austrija), deja, bet iškrito į žemesnįjį divizioną, o U-21 vaikinų rinktinė šalį atstovavo liepos 20-26 dienomis Hradec Kralove (Čekija) - taip pat užėmė paskutiniąją vietą.

U-16 rinktinė:

1. Nikas Androšiūnas (V) 1999
2. Džiugas Dirvelis 1998
3. Arnas Česnulis 2000
4. Deivydas Baržinskas 2000
5. Edgaras Džiovalas 1999
6. Lukas Janukaitis 2000
7. Eimantas Maciukevičius 1999
8. Aivaras Žilinskas 1998
9. Giedrius Kuizinas 1999
10. Ignas Pabijanskas 1998
11. Robertas Kiselis 1999
12. Ernestas Švalko 2000
13. Povilas Lakštauskas 2000
14. Ernestas Bilotas 1998
15. Martinas Marcinkevičius 1998
16. Artūras Kiselis 1999
17. Povilas Pušklevičius 1998
18. Lukas Raznauskas (V) 2000

Daugiau informacijos apie rezultatus, varžybų akimirkos:

http://www.zoles-riedulys.lt/component/content/article/26-naujiena/443-16-meciai-laukia-europos-cempionato-pradzios
https://www.facebook.com/zolesriedulys?fref=ts

Merginų U-21 rinktinės narės:

1. Olga Maksimovič
2. Kotryna Čaikauskaitė
3. Dovilė Juraitė
4. Agnė Vedeikytė
5. Kristina Zalandauskaitė
6. Jovita Banevičiūtė
7. Barbora Lozovojūtė
8. Ugnė Aučynaitė
9. Rimantė Butkevičiūtė
10. Samanta Šeputytė
11. Patricija Mockutė
12. Raminta Žukaitė
13. Viktorija Butkutė
14. Kotryna Kartanovič
15. Jolanta Pesliakaitė
16. Deimantė Šilevičiūtė
17. Orinta Kaušiūtė

Gaila, tačiau merginos iškrito į žemesnįjį divizioną.

U-21 merginų varžybų tvarkaraštis ir rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-junior-championship-ii-vienna-women-2014/

Vaikinų U-21 sudėtis:
 
1. Tadas Bosikis
2. Algirdas Jackevičius
3. Tomas Lakštauskas
4. Ignas Pabijanskas
5. Kornelijus Žitkevičius
6. Vitas Guziejus
7. Dominykas Varnas
8. Vaidotas Kringelis
9. Karolis Asanavičius
10. Mantvydas Pocevičius
11. Arvydas Bilotas
12. Giedrius Kuizinas
13. Darius Jackevičius
14. Ignas Balbatunovas
15. Žygimantas Balsiukas
16. Lukas Kren

Šiemet jaunimo rinktinėms nepasisekė. Vaikinai taip pat liko paskutiniai.

U-21 vaikinų varžybų tvarkaraštis: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-junior-championship-iii-hradec-kralove-men-2014/

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1