Š.m. gegužės 22 d. Vilniuje (pietų zona) ir gegužės 27 d. Šiauliuose (šiaurės zona) įvyko 2014 m. Lietuvos mokinių (berniukų) U-14 žolės riedulio pirmenybių 1 etapo I serijos varžybos.

1 etapo II serijos varžybos planuojamos rugsėjo mėnesį Vilniuje ir Šiauliuose, o finaliniai susitikimai - rugsėjo ar spalio menesį Vilniuje arba Rudaminoje.

2014 m. Lietuvos mokinių U – 14 (berniukų) žolės reidulio pirmenybių Pietų zonos I etapo I serijos varžybų turnyrinė lentelė:
 
A pogrupis  
 
Eil.
Nr.
Komanda
1
2
3
Taškai
Įvarčių santykis
Vieta
1.
Širvintų SM 1
 
LZRF logo mazas
5:0
3
11:0
3
 
6
 
+16
 
1
2.
Kauno ŽRK „Veršvai“
0:5
3
LZRF logo mazas
7:0
0
 
3
 
+2
 
2
3.
Vilniaus SŽK
„Žuvėdra – Tauras 2“
0:11
0
0:7
0
LZRF logo mazas
 
0
 
-18
 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
B pogrupis
Eil.Nr.
Komanda
1
2
3
Taškai
Įvarčių santykis
Vieta
1.
Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 1“
2:2
1
8:0
3
 
4
 
+8
 
1
2.
Vilniaus raj.
 
 
2:2
1
2:1
3
 
4
 
+1
 
2
3.
Širvintų SM 2
 
 
0:8
0
1:2
0
 
0
 
-9
 
3
 
Dėl 5-6 vietų A3 – B3   Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 2“ – Širvintų SM 2     0:2
Dėl 3-4 vietų A2 – B2   Kauno ŽRK „Veršvai“ – Vilniaus raj.                             1:2
Dėl 1-2 vietų A1 – B2   Širvintų SM 1 – Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 1“     4:1
 
Galutinis Pietų zonos komandų išsidėstymas po I serijos:

1.      Širvintų SM 1
2.      Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 1“    
3.      Vilniaus raj.                            
4.      Kauno ŽRK „Veršvai“
5.      Širvintų SM 2    
6.      Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 2“ 
 
Vyriausioji teisėja Monika Ivanauskaitė ( Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , 867458064 )

2014 m. Lietuvos mokinių U – 14 (berniukų) žolės reidulio pirmenybių Šiaurės zonos I etapo I serijos varžybų turnyrinė lentelė:

Eil.Nr.
Komanda
1
2
3
Taškai
Įvarčių santykis
Vieta
1.
SM "Klevas"
(Šiauliai)
6:0
3
7:0
3
 
6
 
+13
 
1
2.
SM "Klevas-Šiauliai"
(Šiauliai) 
 
0:6
0
0:3
0
 
0
 
-9
 
3
3.
Joniškio SM 
 
0:7
0
3:0
3
 
3
 
-4
 
2

Galutinis Šiaurės zonos komandų išsidėstymas po I serijos:

1. SM "Klevas"
2. Joniškio SM
3. SM "Klevas-Šiauliai"

Vyriausioji teisėja Irina Dildienė (Šiauliai)

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1